Сережки і прокол вух: тенденції 2017

Які тенденції щодо сережок і проколу вух варто очікувати в 2017 році? Чим здивують нас дизайнери? Які будуть новинки? Давайте ж дізнаємося:

Тенденція № 1 — дотик гламуру

Тенденция #1 - прикосновение гламура
Милі дрібнички у вусі — в тренді цього року. І не тільки на вечірки, вихідні або особливі події, ми говоримо про кожен день. Зрештою, тільки нам вирішувати чи стане новий день особливим. Блискучі сережки Ви можете знайти не тільки в стандартних лінійках сережок, але і в колекціях для проколу вух, наприклад, як сережки для проколу вух Studex System 75 в вигляді сердечок або зірочок.

# 2 Тенденція — коли дитячі мрії стають реальністю

Тенденция #2 - когда детские мечты становятся явью
Діти, яким дозволяють самостійно вибрати свої перші сережки, обожнюють мотиви природи і казок. Мало того, що в своїх очах з сережками вони починають виглядати старше, тепер вони зможуть придумати свої власні чарівні історії з казковими ведмедями, метеликами і єдинорогами. До того ж будь-якому магазину або салону краси, такі сережки, безсумнівно, розширять асортимент, що буде сприяти залученню нових клієнтів.

Тенденція № 3 — сузір’я

Тенденция #3 - созвездия
Як ми вже повідомляли раніше, тренд «сузір’я» не так давно з’явився в США. Він йде рука об руку з одним із головних трендів останніх років, який закликає нас носити кілька сережок в одному вусі, перетворивши вушну раковину на витвір мистецтва. Для «сузір’я» ідеальним варіантом буде, якщо у вусі Ви зможете поєднувати сережки у вигляді планет лун і зірок. Отже, такий тип конструкцій буде іконою стилю в цьому році.

# 4 Тенденція — зелений рулить

Earring and Ear Piercing Trends 2017 – #4: Green Rules with Sensitive by Studex
Цього року експерти Pantone, що відповідає за всі відтінки кольорів в світі, назвали кольором року 2017 — «Greenery», що в перекладі означає «зелень». Цей свіжий зелений з жовтуватим відливом колір, безсумнівно, вплине на світ моди і ювелірних виробів. Pantone пояснює, що цей колір символізує «перші дні весни, коли природа розквітає після зимової сплячки», а також відображає «особистісні бажання і прагнення». Ті, хто хоче освіжити свої аксесуари цим кольором, може легко зробити це за допомогою гіпоалергенної лінією Studex Sensitive

На додаток до цих тенденцій, що стосуються дизайну, майбутні дії споживачів будуть впливати на ринок сережок у 2017 році:

# 5 Тенденція — примірка і масова закупівля

Earring and Ear Piercing Trends 2017 – #5: Trying on Earrings and Bulk Shopping
При виборі нових сережок, люди люблять використовувати інструменти, які дозволять їм прийняти фінальне рішення. Так як сережки не можуть бути поміряні з гігієнічних причин, дисплеї із зразками сережок на спеціальних прозорих шпильках, які можна прикласти до вуха, стали неймовірно популярні. Крім того, як правило, покупці купують кілька пар сережок одночасно. Це твердження вірне і для тих, у кого вже є прокол і для тих, хто робить його перший раз. Друга група часто вибирає додаткові сережки відразу ж, щоб мати можливість вибору і різноманітності після того як мочка вуха повністю відновиться через 6 тижнів після проколу.

# 6 Тенденція — сезонність

У багатьох країнах пік проколів вух доводиться на шкільні канікули. Спочатку літні, потім весняні, далі зимову перерву і закриває все осінь. Саме в такому порядку. Наша країна не стала винятком.

Якщо Ви хочете уточнити місце, де Ви б могли проколоти вуха безпечними системами Studex, напишіть нам на info@studex.ua із зазначенням Вашого міста і ми, безумовно, допоможемо Вам знайти оптимальний варіант.

 

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто