Безпечний прокол вуха

StudexPlus

STUDEX представляє дві системи проколу вух:

SYSTEM R993

Багато хто натрапляв на систему 993, але навіть не підозрюють про це, але ж саме ця система, той самий класичний «пістолет» для проколу, яким проколюються мільйони вух по всьому світу. Перебуваючи на службі суспільства більше 40 років, він зарекомендував себе як надійний партнер і вірний друг.
Інструмент включає в себе безпосередньо пістолет, а також три різнорозмірних знімних адаптера для сережок-голок. До цієї системи додається великий асортимент медичних сережок-голок на Ваш вибір.
Принцип роботи інструмента дуже простий: стерильні сережки-голки необхідного Вам розміру вставляються в адаптер, а застібка сережок-голок розташовується навпроти у відповідній частині інструменту, спеціаліст підносить апарат до заздалегідь позначеного спеціальним маркером місця на Вашому вусі, прокол і ось Ви вже можете милуватися своїми першими сережками.

StudexSystem75
SYSTEM 75

Система 75 — це нова, по-справжньому революційна технологія проколу, розроблена фахівцями STUDEX. Головна відмітна особливість цієї системи, що всі частини інструменту знаходяться в контакті з шкірним покривом одноразові! Система передбачає максимальну гігієнічність: сережки-голки вже знаходяться в одноразовому картриджі, упакованому в стерильний блістер. Принцип роботи також дуже простий: картридж з сережкою-голкою вставляється безпосередньо в інструмент, підноситься до вуха, слідує прокол в заздалегідь визначене місце — процедура закінчена. Запатентована технологія забезпечує максимально безболісне проникнення сережки у вухо. Ще однією важливою перевагою цієї системи є безшумність, що ідеально підходить для проколу вух дітям.

Системи для проколу вух STUDEX безпечні і гігієнічні. Всі супутні проколу товари (сережки-голки, картриджі і т.п.) знаходяться в стерильних упаковках і блістерах.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex Ukraine - Vkontakte

Studex Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто