Літні поради для проколу вух

Літо, і особливо літні канікули, це ідеальний час, щоб проколоти вуха. Відволікаючись від щоденної рутини, влітку не тільки легше звикнути до нових сережок, а й приділити більше уваги необхідному догляду. Батькам теж добре, тому що мається час, щоб дохідливо пояснити своїм діткам, як саме доглядати за новими сережками. Це не займе багато часу, якихось пару хвилин, але погодьтеся, що й вони можуть бути вирішальним фактором, якщо, наприклад, постає питання, спізнитеся Ви на транспорт, який доставить Вас на роботу.

Багато батьків вибирають цей час року ще й тому, що багато дівчаток хочуть піти в школу 1 вересня в нових сережках. Почуття відповідальності у зв’язку з цим має заохочуватися в дітях, це може стати додатковим стимулом, щоб навчитися самостійно доглядати, як за своїм проколотим вушком, так і за новими сережками, слідуючи простим інструкціям. Наприклад, довгі сережки необхідно знімати під час занять спортом, а іноді навіть невеликі сережки повинні бути видалені з міркувань безпеки. Оскільки перші сережки-голки повинні незмінно залишатися в вушках протягом 6 тижнів, літо є ідеальним часом, щоб проколоти вуха, до того ж, якраз, можна кілька утриматися від фізичних навантажень і занять в спортивних секціях.

Літні поради, які ми наведемо нижче, дадуть відповіді на найбільш поширені питання.

Чи можна відправитися у відпустку або поїздку з недавно проколеними вухами?

Звичайно, це зовсім не проблема, головне не забувати двічі на день доглядати за місцем проколу. Візьміть з собою ватяні диски і гель Стадекс. На всякий випадок, рекомендуємо взяти кілька тюбиків, щоб бути впевненими в тому, що гель раптом не закінчиться. Тюбики в 6 мл гелю Стадекс дозволять Вам навіть пронести його в літак, якщо у Ваш відпочинок входить переліт.

Чи можна плавати з тільки що проколеними вухами?

Кожен раз, коли це можливо, краще уникати громадських басейнів протягом шести тижнів після того, як мочки ваших вух прокололи (дванадцять тижнів після проколу хряща). Зрештою, кожен прокол — це невелика ранка, яка повинна залишатися максимально стерильною до моменту повного загоєння. У басейнах, як правило, багато хлорки, а вона і її побічні продукти можуть дратувати місце проколу.

Але є і хороші новини: морська або океанська вода відмінно сприяють загоєнню, так що плавайте в своє задоволення. Однак важливо не забути обмитися під душем після купання в солоній воді, ретельно промивши вуха чистими руками, так як в місце проколу може потрапити пісок.

Як захистити вуха від сонячних опіків?

Відразу після проколу Ваші вуха дуже чутливі і повинні бути захищені від прямих сонячних променів. Однак для цього необов’язково користуватися спеціальними кремами, достатньо буде накинути літню хустку або панамку.

Висновок:

Свіжий прокол не буде проблемою, будь Ви на відпочинку, на пляжі або в поході, головне взяти за правило регулярно доглядати за місцем проколу. І коли Ви повернетеся з відпустки добре відпочивши і у відмінному настрої, Ви помітите, що Ваші нові сережки додають Вам особливе сяйво:) :-)

Примітка: Як вже згадувалося раніше в наших Правилах користування, ці поради не повинні розглядатися як медичні. Якщо у Вас є медичні питання або проблеми зверніться до лікаря.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто