Зустрічайте ! Studex дитяча лінія !

Зустрічайте ! Studex дитяча лінія !

Schachtel_zu_smМи пропонуємо унікальне рішення в області проколу вух для найменших – лінію , розроблену компанією Стадекс , спеціально для дітей. Лінія « Мої перші сережки» представлена ​​у вигляді набору , який включає в себе ніжно рожеву подарункову коробочку , дитячі сережки- голки з застібками у стерильній упаковці , спиртові тампони для дезінфекції вуха перед проколом, а також спеціальний лосьйон Studex для подальшого регулярного догляду.

Дитяча лінія повністю синхронізована з системою STUDEX SYSTEM 75 , яка є виключно безпечною. Крім того, технологія цієї системи дозволяє зробити прокол так тихо і не помітно, що Ваша дитина не встигне навіть злякатися. Само собою , сережки-голки упаковані в стерильний картридж , який вставляється безпосередньо в інструмент системи 75 для проколу, не контактуючи при цьому з зовнішнім середовищем і руками фахівця, що робить прокол який забезпечує максимальну гігієнічність.

Одна з головних особливостей дитячої лінії – це короткий штифт (8,9 мм) , який забезпечує відсутність почуття дискомфорту , адже мочка вуха у дитини , як правило , набагато менше , ніж у дорослої людини , нормою для якого є штифти стандартного розміру ( 9,9 мм) або подовжені (11,3 мм). Однак не варто забувати , що все індивідуально і розмір мочки Вашої дитини може відрізнятися від середньої норми , тому рекомендуємо Вам заздалегідь порадитися з фахівцем. Сережки – голки не тільки будуть прекрасно виглядати у вухах Вашої дитини , але виготовлені з безпечних матеріалів найвищої якості , що гарантує додаткову безпеку – найкраще для Ваших дітей від Стадекс . Ми пропонуємо різні варіанти дизайну дитячої лінії : у нас Ви знайдете класичні золоті кульки , будете приємно здивовані « квітковою » серією , насолодитесь красою квітневого кришталю.

daisies2_sm (3)Пильну увагу потрібно звернути
на регулярний догляд за місцем проколу
Вашої дитини.
У нашій рубриці « Запитання та відповіді » ми розповімо Вам про те, як правильно доглядати за місцем проколу.

Schachtel_auf_sm (1)Важливо пам’ятати , що після процедури проколу не можна поміщати застібку впритул до мочки вуха , це може перекрити доступ повітря до місця проколу , а відповідно ускладнити процес загоєння. СТАДЕКС СИСТЕМА 75 гарантує , що після проколу цією системою сережки- голки спочатку будуть розташовані на такій відстані , яка сприятиме швидкому загоєнню місця проколу.

Подарункова упаковка « Мої перші сережки» з шовковою стрічкою , не тільки гарний аксесуар – вона може бути використана , як місце для зберігання Ваших перших сережок , так і для інших маленьких скарбів: прикрас , пасма волосся , першого випавшего зубика і т.п.

Компанія Стадекс від усього серця бажає , щоб Ваша дитина випробувала відчуття справжнього щастя від носіння своїх перших сережок !

Ви можете знайти більше інформації в нашому розділі «Питання та відповіді » : з якого віку можна проколювати вуха дітям?

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто