Безпечний прокол вуха

StudexPlus

STUDEX® представляє дві системи проколу вух:

SYSTEM R993

Багато хто натрапляв на систему 993, але навіть не підозрюють про це, але ж саме ця система, той самий класичний «пістолет» для проколу, яким проколюються мільйони вух по всьому світу. Перебуваючи на службі суспільства більше 40 років, він зарекомендував себе як надійний партнер і вірний друг.
Інструмент включає в себе безпосередньо пістолет, а також три різнорозмірних знімних адаптера для сережок-голок. До цієї системи додається великий асортимент медичних сережок-голок на Ваш вибір.
Принцип роботи інструмента дуже простий: стерильні сережки-голки необхідного Вам розміру вставляються в адаптер, а застібка сережок-голок розташовується навпроти у відповідній частині інструменту, спеціаліст підносить апарат до заздалегідь позначеного спеціальним маркером місця на Вашому вусі, прокол і ось Ви вже можете милуватися своїми першими сережками.

StudexSystem75
SYSTEM75™

Система75™ – це нова, по-справжньому революційна технологія проколу, розроблена фахівцями STUDEX®. Головна відмітна особливість цієї системи, що всі частини інструменту знаходяться в контакті з шкірним покривом одноразові! Система передбачає максимальну гігієнічність: сережки-голки вже знаходяться в одноразовому картриджі, упакованому в стерильний блістер. Принцип роботи також дуже простий: картридж з сережкою-голкою вставляється безпосередньо в інструмент, підноситься до вуха, слідує прокол в заздалегідь визначене місце – процедура закінчена. Запатентована технологія забезпечує максимально безболісне проникнення сережки у вухо. Ще однією важливою перевагою цієї системи є безшумність, що ідеально підходить для проколу вух дітям.

Системи для проколу вух STUDEX® безпечні і гігієнічні. Всі супутні проколу товари (сережки-голки, картриджі і т.п.) знаходяться в стерильних упаковках і блістерах.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Ukraine

Studex® Europe
+43-5523-56189-0
Fax +43-5523-56189-700

Studex® Poland
+48-42-6711-990
0800-168008

Це так просто