Короткий курс матеріалознавства

ри виборі сережок-голок для проколу вух необхідно звернути увагу, з яких матеріалів вони виготовлені. Процес загоєння каналу багато в чому залежить від матеріалу. Якісний матеріал – це захист від алергічних реакцій. При виборі сережок відмовтеся від тих металів, на які у Вас є алергія.
Ми настійно рекомендуємо відмовитися від сплавів, які містять важкі метали: свинець, кадмій, кобальт.
Сережки-голки для проколу вух STUDEX виготовляються з наступних матеріалів:

  • золото 750° (жовте і біле)
  • золото 585° (жовте і біле)
  • хірургічна сталь
  • титан
Best materials for Studex studs and hoops
Жодна сережка-голка STUDEX не містить в своєму складі шкідливих металів. Всі сережки СТАДЕКС гіпоалергенні.

Що таке хірургічна сталь?
Хірургічна сталь – це високоякісна нержавіюча сталь із спеціальним позначенням 316L.
Цей сплав, як і всі види нержавіючої сталі, містить нікель. Однак кількість нікелю в сплаві не перевищує допустимих норм його змісту, тобто виключається його викид. Тому сережки з даного сплаву повністю підходять для використання при проколі вух. Цей вид сплаву використовується в медицині, наприклад, для виготовлення хірургічних імплантатів, які можуть перебувати в тілі людини тривалий час, не заподіюючи ніякої шкоди здоров’ю.

Титан
Це природний матеріал, який не схильний до корозії, дуже міцний і досить легкий. Медичний титан використовується в медичній практиці для різних цілей. Цей матеріал ідеально підходить для сережок-голок для проколу вух. Він нетоксичний, не викликає алергічних реакцій, сприяє швидкому загоєнню.

СТАДЕКС використовує для виготовлення сережок-голок спеціальний титановий сплав 23 проби (позначається також 6AL4V-ELI). Цей сплав досить чистий, має високу міцність і піддається поліровці. У складі цього сплаву повністю відсутній нікель.

Титановий сплав для виготовлення сережок для проколу СТАДЕКС обробляється за спеціальною запатентованою технологією, при якій вся закрита поверхня складається з 99,9% чистого титану. Після такої обробки титану надається благородний золотистий відтінок.

Сережки із пластику

Ми не радимо використовувати для проколу сережки з пластика. Найчастіше неможливо визначити, які компоненти входять в цей матеріал. Сережки із пластику швидко деформуються і ламаються. Сережки із пластику не витримують конкуренцію з сережками з платини, золота, титану та високоякісних сплавів.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто