Модні тенденції на сережки і прокол вух 2018: турбота про шкіру, фіолетовий колір і індивідуальність.

Earring and Ear Piercing Trends 2018: Materials, Colors and Shapes
Мегатрендами 2018 року в області сережок і проколу вух будуть “Здоров”я” та “Індивідуалізація”, відповідний анонс про що був зроблений кращими тренд-скаутами компанії Trendone і Zukunftsinstitut (Інститут Майбутнього). Саме вони найбільше впливатимуть на ринок сережок і проколу вух в цьому році, так само як і колір 2018 року – “Ультрафіолет”, анонсований загальносвітовим Інститутом кольору Pantone. А як саме розкриються ці мегатренди, ми розповімо в наступних пунктах модних тенденцій:

# 1 – Гіпоалергенність і екологічно чисті матеріали

Головним аспектом тренда “Здоров’я” є те, що споживачі приймають все більш усвідомлені і зважені рішення при покупці. Для ринку біжутерії та ювелірних виробів це означає, що найбільша увага клієнтів буде прикута до того з чого ж зроблені ті чи інші вироби. А це означає, що самими затребуваними будуть гіпоалергенні сережки і сережки з екологічно чистих матеріалів, таких як золото, титан і хірургічна сталь. Це буде справедливо, як для проколу вух, так і для сережок, які ми носимо щодня. Батьки, зокрема мами, належать до найбільш проінформованих споживачів, так як їм дуже важливо уникнути алергічної реакції у своїх діток. Studex, провідний світовий виробник систем для проколу вух і гіпоалергенних сережок, відповідає найвищим очікуванням цієї групи споживачів, що піклуються про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Багато наших партнерів по всій країні вже використовують сережки з хірургічної сталі для проколу вух Сістеми75, а також реалізують гіпоалергенні сережки на кожен день серії Sensitive, які були розроблені спеціально для жінок з проблемною шкірою.

# 2 – Темно-фіолетові тони

Earring and Ear Piercing Trends 2018 – #2: Dark Violet Tones
Колір 2018 року – «PANTONE 18-3838 Ultra Violet». За словами експертів за кольором Інституту кольору Pantone, цей драматичний
провокаційний відтінок фіолетового означає «оригінальність, винахідливість і далекоглядне мислення». У цьому році ви побачите цей колір всюди, будь-то ювелірні вироби, модний одяг або косметичні продукти. Тому наші експерти в області прикрас рекомендують додати в свою колекцію кілька сережок в фіолетових відтінках. Стадекс пропонує в цих тонах, як сережки для проколу вух, так і сережки із серії Sensitive з аметистом або танзанитом.

# 3 – Індивідуальність, єдинороги і зоряний пил

Мегатренд “Індивідуалізація” говорить про перевагу ювелірних виробів, які несуть в собі якусь заяву суспільству, сигнал. Наприклад, сережки з єдинорогом продовжують залишатися дуже популярними, так як споживачі самих різних вікових груп використовують цей мотив, щоб висловити свій спосіб життя і показати унікальність. З тих пір як стало модним носити художні комбінації з декількох сережок в одному вусі, сережки з єдинорогом стали часто поєднувати з сережками у формі зірок або планет. Шанувальники спорту, в свою чергу, люблять прикрашати свої вуха комбінацією сережок із зображенням національних прапорів або клубних кольорів. До речі ті, хто хоче оновити свою фанатську атрибутику перед прийдешнім Чемпіонатом Світу з футболу в Росії, сережки із національними кольорами своїх країн також можна придбати у офіційних партнерів Стадекс.

Earring and Ear Piercing Trends 2018 – #3: Individual Statements, Unicorns and Stardust

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто