Тренд на єдинорогів: не видно кінця.

Unicorn Trend: Unicorn and Stardust Studs
Куди зараз не поглянь, неминуче натрапиш на “лихоманку” по єдинорогам. І хоча тенденція ця далеко не нова, вона продовжує охоплювати все нові категорії: здається вже немає жодного продукту або групи товарів, які так чи інакше не обіграли б цю міфічну тварину. Малюнки та фото, одяг, чохли для смартфонів, косметика, їжа і напої – продукція з символікою єдинорога користується величезним попитом. І, звичайно, ювелірні вироби не стали винятком.

Компанія Studex, провідний світовий виробник систем для проколу вух і спеціалізованих сережок для них, відгукнулася на цю тенденцію. Прекрасні сережки із зображенням єдинорога доступні тепер в колекції для проколу вух Studex System 75, а також в серії гіпоалергенних сережок на кожен день Sensitive.  Сережки з єдинорогом часто використовуються, як частина комбінації з декількох сережок в одному вусі: відмінно виглядає їх поєднання із “зірочками з блискітками”. Зрештою єдинороги і зоряний пил створені один для одного.

Чому такий популярний тренд на єдинорогів?
Багато хто любить єдинорогів, бо вони можуть ідентифікувати себе з цією міфічною істотою. Причому така ідентифікація охоплює всі вікові групи, оскільки єдинороги – тема для стилю життя. Для деяких головна цінність цього тренда в унікальності і особливості єдинорогів: вони яскраві і запам’ятовуються. Для інших основним мотивом використання цього тренда є ескопізм, тобто якийсь вихід з реального світу в уявний. І все ж основна маса просто прагнуть дотримуватися своєї дитячої віри в чудеса, магію і добро у всьому світі.

Для маленьких і дорослих шанувальників єдинорогів
Сережки з єдинорогом і зоряним пилом (зірочки з блискітками) будуть як і раніше популярні в 2018 році, адже кінця популярності тренда на єдинорогів зовсім не видно. Тому нехай світ виблискує куди б Ви не пішли. Сережки з єдинорогом – прекрасний подарунок для Вас і Ваших близьких. Ніколи не дорослішайте!

Сережки на зображенні в заголовку статті (зліва направо): 1.Едінорог, 5,5 мм; 2.Зірочки з блискітками; 3. Зірочки з блискітками з золотим покриттям; 4.Розовий циркон у вигляді зірочки (серія Sensitive); 5.Шар в стилі Диско, 4,5 мм, кришталевого кольору; 6.Сережки з камінням зодіаку “Овен”; 7.Прозорий циркон з золотим покриттям. Всі сережки виготовлені із високоякісного гіпоалергенного сплаву хірургічної сталі і доступні в різних розмірах, формах і колірних гамах.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто