Бекхем – молодший носить Studex

Brooklyn and Victoria Beckham, photo: © Landmark/PR Photos

Як повідомляє англійське видання The Sun, Вікторія і Девід Бекхем супроводжували свого 15-річного сина Брукліна в поході в ювелірний бутік Claire’s на першу в його житті процедуру проколу вуха. Це відбувалося в одному з найбільших торгових центрах Лондона Westfield. До процесії приєднався молодший брат Брукліна Круз.

Яблуко від яблуні

Мати Брукліна, 40-річна Вікторія Бекхем, є справжньою іконою стилю. Екс-учасниця групи Spice Girls і колишня модель на даний момент є успішним дизайнером одягу і власницею власної торгової марки. Очевидно, як і всі маленькі дівчинки, вона обожнювала носити сережки, про що говорить її дитяча фотографія, якою Вікторія поділилася у своєму акаунті в Twitter.

View image on Twitter

Батько Брукліна, 39-річний Девід Бекхем, колишній англійський футболіст також є ідолом моди і часто носить сережки у мочках обох вух.

Ліве вухо Брукліна було проколоте керуючим ювелірного магазину Claire’s, який є партнером Studex, Джо Паркером. В інтерв’ю The Sun Паркер зізнався, що ця процедура проколу не була схожа на жодну іншу: «Бруклін тримався чудово, але я так нервував, я був в стані« аби нічого не накоїти »».

Бекхеми заплатили за процедуру близько 57 євро і так як сережки Studex продаються в парах, одна сережка залишилася в якості запасної. Ця вартість наближається до верхньої межі цінового діапазону на прокол вух в магазинах Claire’s. «Спочатку вони хотіли купити найдорожчі сережки для проколу вух, але потім Вікторія вирішила вибрати розмір поменше, щоб перша сережка у вусі Брукліна не виглядала надто зухвало» – каже Паркер.

Наскільки це круто?

Деяким підліткам доводиться просити своїх батьків, щоб їм дозволили проколоти вуха. Однак родина Бекхемів зробила з проколу вуха сімейну подію. Вони всі разом витратили близько 30 хвилин в магазині і процедурному кабінеті, де і відбувся прокол вуха, і покинули приміщення через запасний вихід. Вони виглядали «такою турботливою і люблячої один одного сім’єю» – цитує партнер Studex.

Само собою тим, що у нього тепер проколоте вухо, Бруклін відразу ж поділився в соціальних мережах. Підліток, який щойно підписав річний контракт з юнацькою футбольною командою «Арсенал» і з’явився на обкладинці журналу Man About Town, вже обзавівся своєю немаленькою кількістю прихильниць. І для деяких з них, те, що Бруклін проколов вухо, робить його ще більш чарівним, про що свідчить даний твіт.

View image on Twitter

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто