День захисту дітей: як його святкують

Children's Day: Events and Little Gifts

Саме діти в цей День знаходяться в центрі уваги. Метою Дня захисту дітей є залучення суспільного інтересу до потреб і прав дітей. Термінологія, правда, кілька заплутана, оскільки “Міжнародний день захисту дітей” та “Всесвітній день дитини ” далеко не одне і те ж, хоча цілі цих заходів ідентичні.

Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1 червня, бере свій початок з Всесвітньої конференції з благополуччя дітей 1925 року, що проходила в Женеві. У більшості комуністичних країн (у тому числі колишніх), таких як Китай і частина Східної Європи, День захисту дітей відзначається 1 червня. Також ця традиція добре збереглася в Німеччині, переважно завдяки регіонам колишньої НДР.

Всесвітній день дитини був створений у вересні 1954 Організацією Об’єднаних Націй та її Дитячого фонду ЮНІСЕФ. Цей день відзначають у 145 країнах, а дати святкування варіюються залежно від країни. У Німеччині та Австрії це 20 вересня. Таким чином, в Німеччині є дві офіційні дати, присвячені дітям – 1 червня і 20 вересня.

Наші діти заслуговують на те, щоб їх почули. Однак, в таких країнах, як Німеччина, День захисту дітей грає зовсім незначну роль, у порівнянні з тим же Днем Матері або, наприклад, Днем Батька. Багато хто навіть не підозрюють, що такий день існує. Але, все, звичайно ж, залежить від самої країни.

У більшості країн, День захисту дітей передбачає безліч чудових заходів і подій. Дитячі свята, театральні вистави, семінари, благодійні акції, пільги на відвідування зоопарків і атракціонів, знижки в магазинах – все для того, щоб порадувати діточок в цей день.

Cтаном на 1931 в Угорщині проводився цілий Дитячий тиждень. З 1950 року це свято було перетворено в День захисту дітей, який відзначається в останню неділю травня. У 2014 році це буде 25 травня. Діти отримують подарунки, але головне, що в цей день вся родина збирається разом: діти, батьки, дідусі, бабусі, навіть хресні. Озираючись назад, моя колега Єва з Угорщини згадує:

Я пам’ятаю, що ходила в цирк з батьками в День захисту дітей. Після шоу мені дозволили погладити тварин і навіть покататися на слоні. Мені дуже сподобалася карусель. На ній виявилося дуже весело, тому що там було безліч дітей. Нам дарували солодощі та подарунки і багато наших бажань стали реальністю. Для нас, дітей, це був насправді особливий день.

Children's Day: First Earrings Are A Cute Gift Idea

У Росії День захисту дітей відзначається 1 червня, і має широку масовість заходів, так само як і в Німеччині. Проте суспільна значимість цього свята в Росії набагато вище. Вулиці та площі прикрашені святковими банерами, прапорами і транспарантами. Їх завдання залучити якомога більше уваги громадськості до цього дня і до проблем дітей в цілому, як в країні, так і в усьому світі. Моя колега Тетяна з Росії згадує:

Коли я була дитиною в нашому дитячому садку, а потім і в школі, в цей день завжди проходили святкові концерти, в яких брали участь усі без винятку діти. На такі концерти ми завжди запрошували батьків, які, звичайно ж, були найбільшими нашими шанувальниками.

Studex підтримує різні дитячі проекти, як на локальному, так і на міжнародному рівнях. Наприклад, ми активно допомагаємо юнацьким спортивним к лубам в Німеччині, в деяких країнах ми взаємодіємо з дитячими садами та д итячими будинками, допомагали жертвам повені в Індії. Ці проекти дуже важливі для нас, тому що з їх допомогою ми намагаємося зробити цей сві т трішки добрішим.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто