Модні сережки 2014: 4 тенденції

Які сережки будуть носити в 2014 році? Які нові модні тенденції? Ми зверталися з цим питанням до дизайнерів ювелірних прикрас, черпали інформацію з показів модних будинків, спостерігали за знаменитостями і зірками, і, звичайно ж, невпинно стежили за модою на вулицях. І ось, що ми з’ясували:

Studex_MultipleEarrings

Тренд #1: Кілька сережок в одному вусі.

Говорите, це було модно в минулому році? Так, ви абсолютно праві, але в 2014 році ця тенденція продовжує набирати обертів, і носити кілька сережок в одному вусі вже абсолютно нормально. Для вуличного стилю це стало повсякденною нормою. Найчастіше можна зустріти дві або три сережки в мочці вуха в поєднанні з однією або декількома додатковими сережками в області хрящика верхнього вуха. Тим, хто віддає перевагу класичному стилю, слід звернути увагу на діамантові і перлинні сережки- гвоздики. Як правило, їх носять в таких пропорціях: від більшого розміру в мочці вуха до меншого розміру в вершині вуха.

Також ми звернули увагу, що багато хто все частіше намагається комбінувати сережки різних мотивів, але схожих стилів, з різних матеріалів. Дуже популярні штанги або невеликі сережки- обручі у верхній частині вуха, так як вони створюють візуальний контраст на фоні більш класичних цвяшків. Підводячи підсумок можна сказати, що сережки також різноманітні і багатогранні, як і їх власники, і вони все більше і більше стають важливим атрибутом для вираження власного « я». У 2014 році все рідше і рідше буде помітний класичний стиль з однією сережкою у вусі.
На наших дошках “Stack It!” и “Cute Ear Piercing Pictures/Videos” мережі Pinterest, Ви можете побачити деякі приклади класних комбінацій.

earcuffs

Тренд #2: Сережки Кафи.

Кафи – це ювелірні прикраси для вух, яке не вимагають проколу, і розташовується, як правило, в області хряща. Багато Кафів представлені у вигляді кілець, незамкнутих з одного боку. Сережки Кафи дуже пов’язані з нашим трендом # 1, оскільки такі сережки зазвичай одягають на середину або верхівку вушної раковини в доповненні до сережки в мочці вуха. З одного боку, вони ідеально підходять для тих, хто не бажає проколювати вуха в області хрящика верхнього вуха. З іншого боку, вони ідеально підійдуть тим, хто віддає перевагу сміливим видам сережок. Кафи більш широкі і помітні, ніж звичайні сережки. Вони також добре поєднуються зі штангами або невеликими сережками – обручами у верхній частині вуха. Стилі можуть варіюватися від суто жіночного до панк- стилю. Ми б не рекомендували носити Кафи у вигляді ланцюжків в поєднанні з сережками – гвоздиками, так як є велика частка ймовірності заплутатися в них. Форми сережок кафф у вигляді крил фей, що не дуже практичні в повсякденному житті і краще їх приберегти для особливих випадків.
Подивіться на цікаві екземпляри сережок кафф на нашій дошці Pinterest.

ColorTrend2014Purple

Тренд #3: Фіолетовий колір

Фіолетовий колір є абсолютним трендом 2014 року. Це можна побачити не тільки в годинникової та ювелірної промисловості, але і в індустрії краси та моди. Широка палітра кольорів включає в себе всі відтінки фіолетового: пурпурний, колір фуксії, рожевий, бузковий. Основний упор робиться саме на фіолетовий колір, але і його відтінки також будуть відмінно виглядати. Цього року ми побачимо безліч аксесуарів таких кольорів, в тому числі годинник, сережки, кільця, намиста, шарфи і гаманці. Макіяж також буде виглядати дуже стильно, завдяки тандему тіней і лаку для нігтів в пурпурних і фіолетових тонах. Фіолетове взуття справжня данина моді. Влітку, фіолетовий поєднується з білим. Вночі, відмінно поєднується з чорним кольором. Якщо ви шукаєте нові сережки, обов’язково зверніть увагу на колірну палітру фіолетових відтінків, і Ви будете в тренді сезону 2014.

Почерпніть трохи кольорового натхнення для себе на нашій дошці Pinterest.

AnimalMotives

Тренд #4: Варіації на тему тварин

варини – яскравий мотив у світі сережок 2014 року. Метелики, сонечка, джмелі, бабки, сови та інші птахи – будуть дуже популярні. «Наші пархаті брати» зможуть прекрасно виглядати в поєднанні з високоякісними матеріалами, такими як золото, срібло або хірургічна сталь і будуть прикрашені кристалами, перлами або навіть діамантами. Багато дизайнерів ювелірних будинків пропонують найрізноманітніші варіації на тему тварин – від бюджетного цінового сегмента до рівня люксових брендів. Прикладами є Стадекс, Тіффані, Шанель або Діор.
Ряд чудових сережок з мотивами про тварин можна знайти на дошці Pinterest.

Більше сережок у вухах, нові комбінації, прекрасні кольори і свіжі ідеї – нас чекає захоплюючий 2014!

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто