Тренди на сережки 2015: форми, кольори, комбінації

Чого очікувати від трендів на сережки в 2015 році? Що нового нам запропонують ювелірні дизайнери? Що ми побачимо на показах модних будинків і на вулицях? І які з трендів на сережки будуть представлені на таких великих спеціалізованих заходах, як Інхоргента Мюнхен 2015 (20-23 лютого) і Базельворлд (19-26 березня)?

Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Moraglione

Тренд 2015 – # 1 Натхнення від природи

У цьому роки на дизайнерські мотиви щодо сережок великий вплив зробила природа. Ювелірні дизайнери давно знаходять натхнення у флорі і фауні.
Kenneth Jay Lane, наприклад, пропонує сережки у формі листя, пір’я, жаб, коралів, морських зірок або змій. Vianna Brasil також торкається цієї теми. Основними ж трендами на сережки, пов’язаними з природою, безумовно, є метелики і квіти. Причому ці дві домінуючі позиції стосуються і інших ювелірних прикрас.
Форма метеликів зустрічається у Dimitra Papadimitriou, Moraglione or Busatti Milano.
Тему квітів можна помітити у Bernd Wolf, Waskoll, Schmittgall, Autore, Giovanni Ferraris, Konplott и DiamondGroup.
Studex пропонує сережки у вигляді квітів і метеликів, як в колекціях для проколу вух, так і в колекціях для повсякденного використання. Сережки у формі квітки будуть ідеальним аксесуаром для «квіткового принта», який цього року стане ще популярнішим.

Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Vianna Brasil
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Dimitra Papadimitriou
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Busatti Milano
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Bernd Wolf
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Waskoll
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Autore
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Giovanni Ferraris
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Konplott
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © DiamondGroup
Тренди на сережки 2015: # 1 Натхнення від природи – Зображення: © Studex

Тренди на сережки 2015: # 2 Всі варіанти Марсали- Зображення: © Hans D. Krieger

Тренд 2015 – # 2 Всі варіанти Марсали

Експерти по колірним відтінкам з Pantone оголосили PANTONE® 18-1438 Марсала – кольором 2015 року. Цей насичений, землистий червоно-коричневий колір безсумнівно зробить свій вплив на тенденції в світі моди і краси, а його відтінки обов’язково знайдуть собі застосування у ювелірних дизайнерів по всьому світу. Марсала чудово поєднується з нейтральними кольорами, такими як сірий, ніжно-золотий, жовтий, спокійно-зелений і світлі відтінки рожевого. Дуже гарне втілення цей колір знайшов у вигляді сережок та інших ювелірних виробів у Hans D. Krieger, Heskia/Almor Design, IsabelleFa, Ernstes Design, Orfebres Navarro and Scheffel.

Тренди на сережки 2015: # 2 Всі варіанти Марсали- Зображення: © Heskia/Almor Design
Тренди на сережки 2015: # 2 Всі варіанти Марсали- Зображення: © IsabelleFa
Тренди на сережки 2015: # 2 Всі варіанти Марсали- Зображення: © Ernstes Design

Тренди на сережки 2015: # 3 Пізніше, ніж ніч, Яскравіше, ніж іскра- Зображення: © Studex

Тренд 2015 – # 3 Пізніше, ніж ніч, Яскравіше, ніж іскра

Незважаючи на те, що чудернацькі сережки вкрай популярні на червоних доріжках у знаменитостей, тенденція останнього часу говорить про те, що все більше людей воліють універсальні сережки, які підійдуть для будь-якої ситуації. Сережки-гвоздики більш популярні, ніж довгі висячі сережки або, наприклад, великі і важкі. Однак це зовсім не означає, що Ви не зможете додати яскраву іскру в свої вушка. Діаманти просто притягують погляд; камінь циркону або кристали теж будуть вигідно виділятися на загальному фоні. Особливі ситуації можуть вимагати сережок більшого розміру.

Тренди на сережки 2015: # 4 Комбінації – Зображення: © Studex

Тренд 2015 – # 4 Комбінації

Кілька сережок у вухах вже стали нормою. Так що це вже не новий тренд, про який ми писали в минулому році в статті статті Модні сережки 2014: 4 тенденції. . Однак комбінації з декількох сережок в одному вусі будуть продовжувати набирати обертів. Дві-три сережки в мочці вуха в поєднанні з декількома сережками у вушній раковині – ось що буде особливо популярно в цьому році. Сережки-гвоздики також можна відмінно комбінувати з сережками-каффа.

Тренд 2015 – № 5 Прокол вушок, як подарунок

Сережки – відмінний подарунок і мають, в цьому сенсі, велику перевагу щодо інших ювелірних прикрас: з сережками Ви не помилитеся з розміром, як наприклад, можна помилитися з кільцем. Крім того, проколювання вух, як подарунок, набуває все більшого поширення. «Перший день в школі або повернення в школу після канікул, день народження, важливі події, культурні та релігійні свята – типові випадки подарунка у вигляді проколювання вух з боку батьків, бабусь, дідусів або хресних» – говорить Юрген Вайс, керуючий директор Studex Europe.

Тренди на сережки 2015: # 4-# 6 Кілька сережок у вухах, подарунки, спонтанність – Зображення: © Studex

Тренд 2015 – # 6 Спонтанність

При покупці нових сережок або прийняття рішення про прокол вух, стає актуальним новий девіз: «Чим більше, тим краще!». Як зазначає Юрген Вайс: «В даний час споживачі частіше приймають швидкі і спонтанні рішення з приводу проколу вух. Коли людина дізнається, що може одержати високу якість тут і зараз, дуже часто це закінчується чотирма проколами замість звичайних двох – нерідко вуха на місці проколює батько або подруга, які прийшли для підтримки» і додає:« наприклад, мами, які привели на прокол вух свою дочку, скориставшись нагодою, вирішують зробити прокол і собі».

У 2015 році ми очікуємо велику різноманітність прекрасних сережок, натхнених природою, красивих колірних варіацій і в найнесподіваніших комбінаціях.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто