Прокол вух для дітей: літо – найкращий час!

Прокол вух для дітей: літо - найкращий час!

Прокол вух для дітей: літо – найкращий час!

Літні місяці ознаменуються падінням продажів у роздрібній торгівлі, так як багато людей роз’їжджаються у відпустки. Однак для деяких послуг літні місяці, як раз самий найспекотніший час для продажу. Прокол вух стоїть на вершині цього списку.

Високий сезон для проколювання вух.

“Через наш вебсайт earpiercing.biz протягом року, ми отримуємо велику кількість запитів від споживачів про партнерів Стадекс в зоні їх досяжності. Під час шкільних канікул кількість запитів в рази зростає.” – Говорить Юрген Вайсс, керуючий директор “Стадекс Європа”, провідного світового виробника систем для проколу вух. “Весняні канікули в цьому році принесли нам рекордну кількість запитів, але ми вважаємо, що в літні місяці рекорд буде оновлено. Літо, і насамперед липень і серпень, найвищий сезон для проколювання вух.”

На запити компанія Стадекс підбирає кілька варіантів найбільш близьких до споживача місць, де займаються проколюванням вух. Це допомагає клієнтові швидко зорієнтуватися в пошуку зручній для себе точки, що використовує Систему 75, наприклад, або торгує гіпоалергенної серією Sensitive від Стадекс. Згідно з даними Корінни Зельцле, фахівця з продажу та маркетингу компанії Стадекс, батьки, які хочуть проколоти вушка своїм дочкам, користуються цією послугою найчастіше.

“Дилери, які пропонують послугу проколювання вух, доводять, що прокол виконаний експертом, з подальшими порадами та рекомендаціями, додає цінності до вартості послуги. Адже це те, чого Вам ніколи не запропонують онлайн.” зазначає Юрген Вайсс. “І коли у спеціалізованому закладі людина розуміє, що він дійсно мав справу з професіоналами, він відразу відзначає для себе, що його візит точно коштував тих грошей, які він заплатив.”

Причини Буму

“Літні канікули відмінний час для батьків зробити перший прокол своїм дітям, так як у них буде час, щоб звикнути до своїх нових сережок і навчитися доглядати за місцем проколу,” пояснює Корінна Зельцле, “для багатьох батьків це навіть зручно, так як дитина буде зайнята корисним проведенням часу, дізнаючись як правильно доглядати за сережками, плюс це допоможе уникнути можливих неприємних несподіванок у школі. * До того часу як діти підуть до школи 1 вересня, їх вушка вже повністю заживуть “.

(* Читайте наші поради на літо по догляду за проколотими вухами, чи можна, наприклад, купатися в басейні і як бути у відпустці, якщо Ви тільки прокололи вушка).

Дві цільові групи: батьки з маленькими дітьми і підлітки

Бум проколювання вух під час літніх канікул викликаний двома цільовими групами: з одного боку, це батьки дітей початкових класів, які шукають надійні салони, де можна якісно зробити перший прокол. Вони особливо цінують високоякісні сережки, які повинні бути гіпоалергенні і не нести шкоди шкірі. Тому їх улюблені матеріали це позолочені сережки або хірургічна нержавіюча сталь. Найбільшою популярністю користуються сережки у вигляді квіточок, метеликів або класичних кульок.

З іншого боку, це підлітки, які користуються річною перервою, щоб зробити додаткові проколи, так як кілька сережок у вусі це тенденція, яка набирає все більшої популярності. Коли вони підуть до школи після літа у них буде більше підстав відчувати себе яскравими. За даними Стадекс підлітки бояться проколу дещо більше, ніж маленькі діти, тому часто задають питання, де можна проколоти вуха Системою 75, відому своєю безболезненностью та унікальністю.

Цього року підлітки воліють сережки “Шар в стилі Диско”.

Підіб’ємо підсумок: одна ластівка ще не робить літа, а нова пара сережок в проколотих вухах робить!

Неважливо чи збираєтеся ви цього літа поїхати у відпустку або віддасте перевагу залишитися вдома, пам’ятайте: зараз ідеальний час, щоб проколоти вуха Вам або Вашій дитині.
Протягом періоду загоєння місця проколу (6 тижнів для мочки, 12 тижнів для хряща), краще уникати купання. Зрештою, кожен прокол призводить до маленької ранки, яка повинна бути максимально чистою і стерильною, наскільки це можливо. Громадські басейни часто забруднені мікробами, особливо бактеріями. Басейни ж, які використовують хлорку для дезінфекції води, також можуть викликати проблеми, так як хлор і його побічні продукти можуть висихати і дратувати шкіру. Озерна, морська і океанська води також можуть бути забруднені мікробами. Однак, якщо Ви все-таки вирішите купатися незважаючи на застереження, ми рекомендуємо Ва икористовувати гель або лосьйон для догляду за вухом в місці проколу. У той же час, купаючись, Ви можете використовувати водонепроникну шапочку, яку слід видалити після купання. Пісок потрапив на вухо можна змити звичайною водою, але найголовніше не забувайте регулярно мити руки.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто