Про нас

Тщательный контроль качества на нашем предприятии в США
Studex ® – це всесвітньо відомий бренд в області виробництва професійного обладнання для проколювання вух. Будучи провідним світовим виробником систем по проколу вух, а також засобам по догляду та супутнім товарам, ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісні та прості у використанні продукти.

Один из наших сотрудников на работу на нашем предприятии в США
Працюючи більше 40 років, STUDEX® заслужив відмінну репутацію і довіру з боку своїх партнерів і клієнтів: нашими системами проколоті мільйони вух по всьому світу, а наші сережки носять на шести континентах.

Прокол ушей шпильки
Штабс-квартира STUDEX® Inc, знаходиться в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, США. Там, наші провідні інженери рука об руку з ювелірними дизайнерами ведуть безперервну роботу. Саме ця взаємодія останніх передових розробок і модних тенденцій є головною складовою нашого успіху. Найдосконаліша розробка STUDEX® в технології проколювання вух – SYSTEM-75. Це одноразова система дозволяє зробити прокол безшумно і безболісно, витрачаючи на це не більше секунди.

Все Studex продукция подвергается строгому контролю качества процесса
Вся наша продукція зроблена на заводі в США, про що свідчить позначка «made in USA» на всьому нашому товарному асортименті. Всі наші системи, інструменти і сережки проходять контроль якості, тому ми впевнені, що можемо запропонувати не тільки хороший і красивий продукт, але, в першу чергу, безпечний. Ми дотримуємося суворі правила в галузі забезпечення санітарних норм та безпеки, весь виробничий процес знаходиться під контролем FDA, а стерильність нашого товару відповідає всім директивам ЄС.

Наш объект в С.Ш.А.
Із США наша продукція поширюється по всьому світу через офіси наших місцевих представництв та ексклюзивних партнерів. Головний офіс STUDEX® європейській частині розподілу знаходиться в Нюрнберзі, Німеччина. ТОВ «СТАДЕКС® Україна / STUDEX® Ukraine» – працює і є правовласником торговельної марки STUDEX® на Україні. Все обладнання (інструменти і сережки-голки) зареєстровані в Міністерстві охорони здоров’я і дозволені до практичного використання. Результат – десятки тисяч лікарів, косметологів і спеціалістів по всій країні успішно використовують для проколу вух обладнання STUDEX®.

Прокол ушей шпильки в процессе сборки пакета авто
Инструмент Mold Maker

Studex® Europe є членом Союзу європейських виробників систем для проколювання вух (EPM). Ця асоціація, заснована в 1999 році і має штаб-квартиру в місті Стемфорд , Кембріджшир, Англія, а також численні філії по всій Європі, представляє інтереси споживачів , виробників і дистриб’юторів продукції для проколювання вух. Основною метою ЕРМ є стимулювання використання гігієнічної продукції для проколу вух по всій Європі. Асоціація консультує і представляє інтереси своїх членів щодо політичних питань, директив ЄС, а також національних законів і правил, які, так чи інакше, мають відношення до продукції для проколу вух. Крім того, вона надає своїм членам інформацію про актуальні теми і платформу для обміну галузевими ідеями. EPM забезпечує експертну консультування і виступає в ролі посередника між даною галуззю і законодавцями.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Ukraine

Studex® Europe
+43-5523-56189-0
Fax +43-5523-56189-700

Studex® Poland
+48-42-6711-990
0800-168008

Це так просто