Поради на лiто

Studex_woman_in_poolЛітні місяці і, перш за все, літні канікули – це ідеальний час, щоб проколоти вуха. Особливо батьки вважають, що їхні діти саме в цей час можуть спокійно і без поспіху правильно і вчасно доглядати за місцями проколу вух. На самому догляд не займає багато часу, але в звичайний час, коли діти вранці поспішають до школи, завжди і не вистачає цих кількох хвилин, щоб приділити увагу проколоті вушкам.

Багато батьків цілком свідомо вибирають саме цей час, щоб перед початком нового навчального року здійснити мрію своїх дітей про сережки у вухах. Діти швидко дорослішають влітку, тому батьки впевнені, що час проколоти вуха перед школою настав, і їхні діти зуміють самостійно правильно доглядати за місцями проколу і відповідально до цього ставитися. Ще один аргумент на користь проколу вух влітку: як відомо, під час уроків фізкультури в школі сережки треба знімати, а за правилами після проколу вух сережки ні в якому разі не можна знімати протягом 6 тижнів, тому час канікул дуже зручно для проколу вух. Влітку немає ніяких перешкод, щоб проколоті вушка зажили і після можна без жодних обмежень вести звичайний спосіб життя.

Наші поради на літо дадуть відповіді на часто задають питання:

L

Чи можна поїхати у відпустку після проколу вух?

Так, без проблем, але, якщо Ви не будете забувати, що треба 2 рази на день обробляти місця проколу, навіть якщо ви в дорозі. Не забудьте покласти в ваш багаж лосьйон об’ємом в 100 мл або гель STUDEX по догляду в місцях проколу та косметичні диски, обов’язково мийте або протирайте руки вологими антибактеріальними серветками перед кожною обробкою місць проколу. Якщо Вам належить тривалий переліт, то візьміть засіб по догляду з собою в ручну поклажу. Всі ці кошти не займуть багато місця у вашому багажі, а якщо Ви покладете ці кошти до спеціального прозорий пластиковий пакет, то у вас не буде проблем з проходженням контролю безпеки перед посадкою в літак. Таким чином, ви і в літаку зможете обробляти ваші вушка.

Чи можна купатися і плавати з проколеними вухами?

Ми рекомендуємо утриматися від купання в басейнах протягом 6 тижнів після проколу в мочці вуха і 12 тижнів після проколу в хрящовій частині вушної раковини. Не забувайте, що місце проколу – це рана і для її загоєння необхідно певний час і відповідний догляд. Відмовтеся від плавання в басейнах, оскільки для дезінфекції води використовуються засоби містять хлор. Сам хлор і інші компоненти цих коштів можуть викликати роздратування та інші негативні реакції в місцях проколу вух.

У морі, якщо добре відомо якість води, можна плавати і купатися. Не забувайте тільки, що після купання, як і після прийняття душу, треба обов’язково обробити місця проколу спеціальними засобами. Це все дуже швидко і просто. Не забувайте також, що перед кожною обробкою треба помити або протерти руки вологими антибактеріальними серветками. Якщо в місця проколу потрапив пісок, то добре промийте ці місця в душі.

Що найкраще захищає вуха від сонячного опіку?

Шкіра в області вушної раковини дуже чутлива, тому намагайтеся захистити її від інтенсивного сонця. Ми настійно рекомендуємо не використовувати ніяких захисних засобів від опіків як, наприклад, молочко або крем. Попадання цих коштів в канал проколотих вух неприпустимо. Ми радимо носити річну капелюх або хустку.

Підсумок:

Проколоті вуха не є проблемою в період літньої відпустки, не важливо, який вид відпочинку ви віддаєте перевагу: відпочинок на пляжі, туристичні походи або щось ще. Звикнути до регулярного догляду за місцями проколу нескладно. А, коли ви відпочилі й щасливі повернетеся з відпустки, ваші сережки засяють новим яскравим блиском.

Важливе зауваження: Ми нагадуємо ще раз, що ці поради не є медичними рекомендаціями. Якщо ви бажаєте отримати медичну раду, вам необхідно звернутися до лікаря.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто