Поради на весну

Весна прийшла , а разом з нею і наші поради до весни . Дні стають довшими , все частіше виглядає сонце і, нарешті , прийшов час залишити зиму позаду. А чи бачите Ви в восени можливість змінити що-небудь в собі , почати думати більш позитивно ? Якщо так , то наступні наші поради для вас :

1. Уперед до перукаря.
Більшості відразу ж стануть помітні зміни в зовнішньому вигляді. Ось чому програма весняного перезавантаження і оновлення повинна починатися з походу до Вашого улюбленого перукаря. Після зимових місяців волосся часто виглядає сухим і пошкодженим і потребує підживлення , колір волосся також міг стати більш млявим і, можливо , прийшов час додати йому нові відтінки. Якщо ж Ви хочете кардинально поміняти свій зовнішній вигляд , не бійтеся експериментувати : випрямляйте , замикайте , завивайте . Час прийшов !

2. Улюблені обновки.
Наступний пункт списку – шопінг . Кращий час для шопінгу, як раз після відвідування перукаря , адже мало того , що тепер Ви чудово виглядаєте , у Вас ще і відмінний настрій. У покупках , як правило , найбільший успіх нас чекає тоді , коли ми йдемо «просто подивитися» , а не шукаємо щось конкретне. Порада: визначте бюджет заздалегідь і просто переглядайте все підряд , поки внутрішній голос не підкаже Вам: «так , це воно! ». Новий клатч , казкова пара туфель , легка куртка або ж якась особлива новинка популярна в цьому сезоні – улюбленої обновкою , швидше за все , стане саме одна річ. Та, яка буде помітно виділятися на фоні інших речей – речей , які є у всіх. Якщо говорити про аксесуари, таких як шарфи , сумочки та прикраси , то для них трендом цього сезону будуть усі відтінки фіолетового.

3. Нарешті проколоти вуха.
Маленький крок з великим ефектом : якщо до цього Ви не носили сережки , то прокол вух достатньо простий крок до зміни своєї зовнішності. Сережки відмінно підкреслюють індивідуальність . Якщо ж Ваші вуха вже проколоті , можливо , додатковий пірсинг допоміг би зробити Ваш образ ще яскравіше. Наприклад , дуже популярно зараз робити два проколи в мочці вуха , а один на верхній частині завитка вушної раковини. Ще дві ради :

– Ви можете проколоти вуха в салонах краси , медичних центрах , інших спеціалізованих установах . Процедура проколу , при цьому , буде ледь помітна зі Studex System 75.  
– Проколювати вуха після походу до перукаря . Це необхідно, щоб уникнути випадкового торкання вуха зі свіжим проколом . Зверніть увагу на наші поради щодо правильного догляду за місцем проколу.

4. Тяга до здорового харчування.
Коли з’являється сонце і температура стає вище нуля , нашому організму необхідні вітаміни. Чи звертали Ви увагу , що навесні нам набагато більше хочеться салатів , свіжих овочів , йогуртів , та й у цілому тяга до здорової їжі сильніше , ніж взимку ? Скористайтеся цим моментом . Ні, не сідаючи на радикальну дієту , але зі здоровим і розумним підходом до того , що Ви їсте. Не з нереальною втратою ваги , а з раціональною системою комбінування продуктів. Крім того, що Ви втратите кілька зимових кілограм , Ви дійсно почнете відчувати себе добре. Весняна хандра , прощай ! Багато цікавих рецептів для здорового харчування Ви зможете знайти в інтернеті , кулінарних книгах і журналах. Не забувайте пити більше рідини , проста вода і зелений чай добре виводять шкідливі речовини з організму.

5. Як огірочок.
Важливо не тільки правильно харчуватися , але й не забувати про заняття фізичною культурою . Багато хто віддає перевагу бігу , але насправді Ви можете вибрати будь-який інший вид спорту , головне, щоб він змушував Вас бути активною. Важлива регулярність тренувань. Адже якщо бігати щодня по 30 хвилин це поступово стане Вашим способом життя. Просто спробуйте : тренуйтеся кожен день на протязі 4 тижнів , нон- стопом , без виправдань – і Ви і не помітите як надалі регулярні виконання вправ стане невід’ємною частиною Вашого повсякденного життя . Для додаткового натхнення почитайте поради та програми тренувань в спеціалізованих спортивних журналах , але головне це – почати.

6. Маленькі радощі для душі.
Не забудьте зробити щось хороше для душі , щось таке , що допоможе Вам почувати себе краще. Почитайте книги , які допоможуть Вам вийти на новий рівень. Ті люди , наприклад , хто читав книги про позитивне мислення , набагато більше мотивовані , коли приходить час структурувати і змінити своє життя , ніж ті , хто звик скаржитися на життя і списувати на інших свої невдачі , повідомляючи про це в Twitter. Оточіть себе людьми , які поділяють гасло «Я зможу! » , А не тими , хто загруз в хронічних невдачах і навіть не намагається змінити ситуацію. Зробіть щиро що-небудь хороше для інших , не просячи нічого натомість , і Ви отримаєте величезне задоволення від цього. Побалуйте себе свіжими весняними квітами , поставивши їх на столик для сніданку. Будьте винахідливі!

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто