Питання та відповіді

Де я можу проколоти вуха?

Проколом вух в Україні займаються різні установи – це і спеціалізовані клініки, інститути та салони краси, тату і пірсинг салони та багато інших.

Якщо говорити про проколи інструментами («пістолетами») STUDEX®, то це, перш за все, косметологічні салони, медичні установи та салони краси. Вибрати, де саме проколоти вуха вирішувати виключно Вам, головне, щоб атмосфера обраного Вами місця говорила про те, що там дійсно працюють професіонали.

На що звернути увагу перед проколом?

Головне і найважливіше в процедурі проколу – це чистота і стерильність, причому у всіх проявах: від рук спеціаліста до приміщення, де проходить процедура.

Пам’ятайте, що всі сережки-голки одноразові. Вони повинні бути у стерильній упаковці, тому не соромтеся попросити косметолога дати Вам до рук обрані сережки. Уважно розгляньте упаковку, вона повинна бути цілісною, а на її звороті повинна знаходитися маркування, відмітка про стерильність, оригінальна підпис корпорації «STUDEX®» з оригінальним стікером російською або українською мовами. Лише після того, як Ви переконаєтеся в стерильності обраних Вами сережок-голок і іншого обладнання, можна переходити безпосередньо до процедури проколу. Зверніть також увагу, щоб косметолог проводив процедуру в спеціальних медичних рукавичках.

Чи боляче це?

На це питання ми натрапляємо найчастіше. Якщо говорити про прокол голкою, то відповідь однозначна – «ТАК». Проколюючи вуха «пістолетом», Ви зводите больові відчуття до мінімуму. Використовуючи нову технологію STUDEX® SYSTEM75™, процедура проколу займе частки секунди: Ви можете навіть не помітити, що у Вас в вухах вже з’явилися сережки. Ця система особливо добре підходить для дітей, адже крім того, що вона гарантує швидкий і безболісний прокол, вона проходить абсолютно безшумно, без традиційного «пострілу», який так часто лякає дітей найбільше.

З якого віку можна проколювати вуха дітям?

Однозначної відповіді на це питання не зможе дати ніхто. STUDEX® представлений майже в усіх країнах світу на шести континентах, тому ми знаємо, що на цей рахунок скрізь дуже різні думки. Як правило, багато батьків хочуть проколоти вуха своїм дітям якомога раніше. Ми рекомендуємо почекати до моменту, коли будуть зроблені хоча б основні щеплення. Для цього необхідно звернутися до педіатра. Крім того, ми рекомендуємо Вам почекати моменту, коли дитина сама зрозуміє, хоче вона цього чи ні. Деякі діти хочуть бути щасливими в своїх сережках з 5 років, інші з 15, треті ніколи. Якщо ви і ваша дитина вирішили, що час прийшов, Ви можете бути впевнені, що з STUDEX® ви отримуєте найкращу якість: наші системи є світовими лідерами в області проколювання вух. Для дітей, ми настійно рекомендуємо SYSTEM75™ (про її переваги в розділі ПЕРЕВАГИ НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ).

Безпосередньо перед проколом батькам рекомендується поговорити зі своїми дітьми, тому що фахівці навряд чи будуть проколювати вуха дітям, які сильно налякані, збуджені, чинять опір і плачуть, в цьому випадку краще прийти іншим разом. У дітей, які поводяться спокійно сам прокол і подальше загоєння, як показує досвід, проходять без усяких проблем.

Чи можна проколоти вуха самостійно?

Звичайно, якщо Ви не є професіоналом в даній області, самостійне проколювання не рекомендується. Категорично не можна проколювати вухо «домашнім способом»: за допомогою голки, перекису, вати і звичайних сережок. При наявності певних навичок, самостійно можна проколоти вуха за допомогою STUDEX® SYSTEM75™ – це найбільш безпечна технологія проколювання: всі частини інструменту, що знаходяться в контакті з шкірним проколом – одноразові, а сама система зрозуміла і зручна у використанні.

Але пам’ятайте, що самостійне проколювання вух завжди несе в собі потенційну небезпеку! Це може бути і неправильно проведена процедура, і запалення, і занесення інфекції та недотримання рекомендацій по догляду, тому краща рада в даній ситуації: довіртеся професіоналам.

Чи можна прийти на прокол зі своїми сережками?

Одне з найбільш важливих питань, пов’язаних з проколюванням – це питання сережок. Пам’ятайте, при проколі «пістолетом» завжди повинні використовуватися спеціальні медичні сережки-голки, ні в якому разі Вашими першими сережками після проколу не повинні бути ніякі інші види сережок!

Якщо говорити про системи STUDEX®, то для наших інструментів ми випускаємо спеціальні сережки-голки і це відразу дає кілька відчутних переваг:
– Наші сережки-голки – абсолютно стерильні і повністю зроблені з гіпоалергенних матеріалів, що допоможе Вам уникнути запалення та інфекції на свіжому місці проколу;
– Широкий асортимент. Ми пропонуємо великий вибір медичних сережок на будь-який смак, Ви зможете носити їх і після шести обов’язкових тижнів (період загоєння каналу);
– Повна синхронізація з обладнанням STUDEX®;
– Доступна ціна.

Як довго потрібно носити медичні сережки-голки?

Щонайменше 6 тижнів, без видалення, якщо Ви прокололи мочку вуха. 12 тижнів, якщо ви прокололи хрящ, тому що протягом цього часу формується правильний канал і відбувається його повне загоєння.

При проколюванні вух сережками-голками STUDEX®, завдяки їхній унікальній конструкції відбувається не «прокол» як такої, а розсовування тканини, що призводить до повної атравматичності та безболісності процедури. Якщо Ви виймете сережки раніше покладеного терміну, то при вставлянні нових сережок Ви можете пошкодити стінки каналу, що найчастіше призводить до запалення .. При дотриманні всіх правил по догляду після 6 тижнів, Ви можете зняти медичні сережки і вставити звичайні.

Як правильно доглядати за місцем проколу?

Дуже важливо після проколу дотримуватися наступних рекомендацій (Інструкція по догляду в місцях проколу):

1. Сережки-голки НЕ МОЖНА знімати протягом 1,5 місяців (6 тижнів) після проколу. У цей період відбувається загоєння каналу і формується його правильна форма. По закінченні цього терміну канал не заростає.

2. Перші два-три дні після проколу не можна мити голову, відвідувати басейн, сауну, лазню, купатися у водоймищах. Слід також утриматися від фізичних навантажень і занять активним спортом. Щодня (2 рази – вранці і ввечері і краще за все перед прийняттям водних процедур) обробляйте місця проколу з двох сторін спеціальними засобами фірми STUDEX (гель або лосьйон),
після нанесення засобу порухайте сережку-голку (вперед-назад) не знімаючи її!

3. Через 3-4 дні після проколу необхідно регулярно прокручувати сережки в обидві сторони не менше 1-2 хвилин кілька разів на день, а також рухати їх вперед і назад, не знімаючи застібки. Це необхідно, щоб уникнути застою в каналі, а також для його розширення.
Через 1,5 місяця сережки-голки можна зняти. У перший раз застібка знімається з певним зусиллям. Для того, щоб правильно зняти сережку, впевнено притримуйте її двома пальцями однієї руки спереду за «головку» створивши, таким чином, положення упору, а іншою рукою акуратно відтінятимете застібку ззаду. Робіть це обов’язково чистими руками і без поспіху.

4. Після зняття сережок-голок канал буде мати діаметр штифта сережки-голки, тому не рекомендується вставляти сережки з діаметром штифта набагато товщим штифта сережки-голки, також сережки з «англійським замком». При вставлянні ви можете поранити канал і спровокувати інфекцію.
Перед тим, як вставити нові сережки, ОБОВ’ЯЗКОВО обробіть їх спиртом. Мочка вуха – це дуже м’яка і еластична тканина, тому з часом канал в ній візьме діаметр під сережки будь-якої конструкції.

5. У разі появи ознак запалення (протягом 1,5 місяців після проколу) рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, який проколов вуха. Не займайтеся самолікуванням!

6. І нарешті, рекомендація на майбутнє:
При вставлянні будь-яких сережок ніколи НЕ затискайте застібку щільно до мочки. Багато людей це роблять через страх втратити застібку або з інших міркувань, а результат може принести неприємності.

Що робити якщо запалилося місце проколу?

По-перше, пам’ятайте, запалення можна уникнути, використовуючи стерильні сережки-голки! Якщо відразу після проколу у вас виникла невелика біль і почервоніння – це абсолютно нормально. Якщо ви будете правильно дотримуватися рекомендації по догляду в місцях проколу (пункт 8), ці симптоми зникнуть протягом 48 годин! Якщо запалення не проходить, переконайтеся, що застібка не прилягає впритул до мочки вуха, якщо це так, то ослабте застібку: до місця проколу повинне надходити повітря – це прискорює процес загоєння.

Якщо по закінченні 6 тижнів у Вас з’явилися ознаки запалення зверніться до фахівця!

У разі попадання інфекції Вам допоможе гель або лосьйон STUDEX®, розроблені спеціально для догляду за місцями проколу, їх дезінфекції та якнайшвидшого загоєння.

Часто запалення відбувається через невеликі розривів, які можуть виникнути при надяганні-знятті шарфів, шапок і т.п. В цьому випадку також рекомендуємо Вам скористатися лосьйоном або гелем.

Якщо Ви вже носите звичайні повсякденні сережки, але місце проколу періодично запалюється, можна вважати, що у вас алергія на якийсь із компонентів матеріалу з якого зроблені Ваші сережки. Спробуйте не носити їх якийсь час або замініть іншими. У цей проміжок часу використовуйте гель STUDEX®, а сережки можете протирати лосьйоном.

У мене алергія на сережки. Що робити?

На жаль, нерідкі випадки, коли після того як пройшов 6-тижневий процес загоєння каналу і Ви змінили медичні сережки на ті, які давно і з насолодою бажали носити, з’являється запалення. Воно може виникати періодично, а може мучити Вас регулярно, фахівці розводять руками і найчастіше це означає одне: у вас алергічна реакція на сережки. Нерідко допомагає проста зміна сережок, але бувають ситуації, коли алергія, у вигляді запалення, проявляється регулярно. Багато дівчат стикаючись з такою проблемою згадують про свої перші медичні сережки і знову починають їх успішно використовувати.

STUDEX® пропонує більш цікаве рішення цієї проблеми:

спеціально для дівчат з підвищеною чутливістю шкіри ми розробили серію гіпоалергенних сережок SENSITIVE. Ця серія має вагомі переваги:

– повністю гіпоалергенні, за цими якостями не поступаються медичним сережкам;
– вона зроблена з високоякісної хірургічної сталі;
– нанесення золотого покриття (24 карата = 999 проби) гальванічним способом від 20 до 30 мікрон, що забезпечує стійкість покриття до 10 років, на відміну від напилення;
– класичний вишуканий дизайн (завжди в моді);
– в якості вставок використовуються циркон та кристали Сваровські.

Кому протипоказані проколи?

Проколи протипоказані якщо у Вас:

  • серйозні хронічні захворювання (наприклад, шкірні захворювання, цукровий діабет і т.д.);
  • схильність до колоїду;
  • погано гояться рани;
  • нещодавно (не менше 2 тижнів) перенесено інфекційне захворювання;
  • нездужання;
  • серйозно ослаблена імунна система;
  • наявність алергії до певних типів металів.

Якщо ми не відповіли на Ваше запитання, обов’язково зв’яжіться з нами marketing@studex.ru і ми обов’язково відповімо!

Чи можу я проколоти вуха взимку?

Звісно, так! Дуже часто ми чуємо від наших клієнтів, що прокол вушок взимку був не найвдалішою ідеєю. Проте, ми не знаємо звідки взявся цей міф. Але це неправда – вуха можуть бути проколоті в будь-який час року. Як мінімум, холод може бути цілком приємним для знову проколених вух.

Чи можна плавати зі свіжим проколом?

Протягом періоду загоєння місця проколу (6 тижнів для мочки, 12 тижнів для хряща), краще уникати купання. Зрештою, кожен прокол призводить до маленької ранки, яка повинна бути максимально чистою і стерильної, наскільки це можливо. Громадські басейни часто забруднені мікробами, особливо бактеріями. Басейни ж, які використовують хлорку для дезинфекції води, також можуть викликати проблеми, так як хлор і його побічні продукти можуть висихати і дратувати шкіру. Озерна, морська і океанська води також можуть бути забруднені мікробами. Однак, якщо Ви все-таки вирішите купатися незважаючи на застереження, ми рекомендуємо Вам використовувати гель або лосьйон для догляду за вухом в місці проколу. У той же час, купаючись, Ви можете використовувати водонепроникну шапочку, яку слід видалити після купання. Пісок, який потрапив на вухо, можна змити звичайною водою, але найголовніше не забувайте регулярно мити руки. Більш детальну інформацію ви знайдете в нашій статті “Поради на літо“.

Я - підліток, чи можу я проколоти вуха без дозволу батьків?


Як правило, якщо Вам до 18 років, то потрібно, щоб Ваші батьки були в курсі, що Ви проколюєте вуха. З підлітками до 16 років, в більшості країн, батьки повинні бути присутніми при проколі, з 16 до 18 років – Вам достатньо принести в салон письмовий дозвіл від батьків.

Залишайтеся на зв’язку!

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Ukraine

Studex® Europe
+43-5523-56189-0
Fax +43-5523-56189-700

Studex® Poland
+48-42-6711-990
0800-168008

Це так просто