“Ми вшановуємо жінок”: розіграш 52 пар сережок!

Ми вшановуємо жінок
8 березня – Міжнародний жіночий день. У цей день і протягом усього березня жінок у всьому світі вшановують за їх досягнення, а також віддають належне рівності статей. Ви готові святкувати з нами? Завдяки нашій акції «Ми вшановуємо жінок» ви можете виграти 52 пари сережок з колекції Sensitive by Studex® – по одній парі на кожен тиждень року.

Роби покупки в магазині

Клієнти, які придбали пару гіпоалергенних сережок з колекції Sensitive by Studex в період проведення акції з 1 по 31 березня 2019 отримають рожевий браслет “We Celebrate Women” в подарунок.*

Бери участь у фотоконкурсі

Учасники, які надіслали нам фото в період проведення акції з 1 по 31 березня 2019 «Ми вшановуємо жінок», можуть виграти: одну з 52 пар сережок з колекції Sensitive від Studex!

Як взяти участь в розіграші 52 пар сережок

Надішліть нам фотографію, на якій показано, як ви святкуєте 8 березня або весело проводите час протягом усього жіночого місяця (березня), і надішліть Угода про використання зображень (формат файлiв: .jpg, .png, .pdf):

  • На електронну пошту : women@studex.ua, із темою: Ми шануємо жінок
  • або на пошту за адресою:
    Київ, вул. Є. Сверстюка 13, офіс 806 (індекс 02660)

Крім того, не соромтеся розміщувати свою фотографію в соціальних мережах, використовуючи хештеги # Мишануєможінок #WeCelebrateWomen і #SensitiveByStudex.

Після закінчення конкурсу журі Studex обере переможців з усіх отриманих заявок. Переможець буде оголошений 5 квітня 2019 року.
Переможці будуть повідомлені по електронній пошті або особисто.
Studex відправить ваш приз посилкою на вказану вами адресу.

Умови участі

Конкурс проводиться ТОВ СТАДЕКС Україна, Україна, Київ, вул. Є. Сверстюка 13, офіс 806. Він призначений тільки для учасників з Ураїни та відкритий для всіх вікових груп. Взяти участь може будь-хто, хто надасть компанії Studex фотографію, яка відповідає темі «Ми вшановуємо жінок», як детально описано вище, в період проведення конкурсу з 1 по 31 березня 2019 . Для допуску до участі в конкурсі осіб до 16 років потрібна письмова згода батьків або законного представника.

Заявки без заповненої і підписаної Угоди про використання зображень не розглядаються.
В Угоді про використання зображень Ви підтверджуєте, що є автором або власником авторських прав на ті фотографії що ви відправляєте. Батьки або законні представники підтверджують це для своїх дітей. Для фотографій з більш ніж однією людиною (наприклад, Ви і ваші друзі), будь ласка, надішліть нам Угоду про використання зображень на кожну людину.

Останній день прийому заявок (поштових або по електронній пошті) 31 березня 2019

Згідно з Угодою про використання зображень ви також надаєте нам право використовувати вашу поштову адресу для можливої доставки призу.
Якщо ви посилаєте заявку по електронній пошті або іншим чином відправляєте нам свою адресу електронної пошти, ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо зв’язатися з вами на вашу адресу електронної пошти, наприклад, щоб повідомити вас в разі вашого виграшу.

Крім того, підписуючи Угоду про використання зображень, ви надаєте нам необмежену, в тому числі для використання по всьому світу, невиключне право використовувати вашу фотографію на інформаційних носіях Studex, таких як веб-сайти і соціальні мережі (наприклад, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest), а також в брошурах і листівках. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо публікувати ваше ім’я в анонімній формі (наприклад, «Ірина Л.») і / або що ім’я і вік моєї дитини можуть бути опубліковані в анонімній формі (наприклад, «Анна Н., 6 років» ).
Вибір і розміщення записів, які будуть опубліковані на інформаційних носіях Studex, залежать тільки від Studex. Ви також підтверджуєте, що ми можемо видалити ваші записи в наших соціальних мережах в будь-який час і без пояснення причин.
Ми не передаємо ваші дані третім особам (за винятком можливої доставки призу), а також не використовуємо їх в рекламних цілях.

Один переможець отримує один приз. Будь-які звернення до суду виключені. На додаток до цих положень і умов тут наведені Правила користування и Політика конфіденційності даного сайту.

Хай щастить!
Ваш STUDEX

*Поки даний вид продукції в наявності.

Знайди партнера Studex …

… через нашу сторінку контактів

Залишайтеся на зв’язку!

Studex Russia - Facebook Studex® Russia - Facebook

Studex Russia - Vkontakte Studex® Ukraine - Vkontakte

Studex® Europe - Instagram

YouTube Дивіться наше відео.

Pinterest Завiтайте на Pinterest.

email Пишіть нам.

rss Підписуйтесь на RSS.

Studex в Співдружності

Studex® Russia
+7 495 485-5922
+7 495 485-5745

Studex® Ukraine
+38 044 331-1515
+38 044 490-5302

Studex® Kazakhstan
+7 727 321-6388
+7 727 321-6387

Це так просто